0
محصولات >> فرش ماشینی 1000 شانه >> فرش ماشینی 1000 شانه 8 رنگ >>
کد کالا : 8001
انتخاب رنگ زمینه :
انتخاب سایز :
سایز :
مبلغ قابل پرداخت : 1,435,000   
معرفی به دوستان :

بررسی تخصصی و اجمالی

طرح فرش ماشینی

فرش ماشینی آذرخش یک فرش ماشینی بسیار زیبا و اصیل می باشد. طرح این فرش به نقشه اصفهان یا نائین هم معروف است. لچک، ترنج و حاشیه فرش به شکل زیبایی در جای خود قرار گرفته اند. مهمترین ویژگی این فرش گلهای شاه عباسی و دسته گلهای طرح نائین به کار رفته در طرح این فرش است. بدون شک با انتخاب فرش ماشینی آذرخش صاحب یک فرش ماشینی ماندگار و زیبا خواهید شد.

شانه فرش ماشینی

فرش ماشینی آذرخش یک فرش ماشینی هزار شانه بسیار زیبا می باشد. اصالت طرح و ریزبافت بودن فرش، این فرش ماشینی را به فرشی دستباف شبیه کرده است. بهتر است بدانید که شانه فرش ماشینی در حقیقت یکی از قسمت های اصلی دستگاه بافت فرش ماشینی می باشد. از آنجا که تراکم عرضی فرش ماشینی به تعداد تارهای فرش بستگی دارد و تعداد این تارها هم رابطه مستقیمی با تعداد ردیف های شانه مورد استفاده در دستگاه بافت فرش ماشینی دارد در اصطلاح به تراکم عرضی فرش ماشینی، شانه فرش ماشینی گفته می شود.

بهترین روش برای تعیین شانه فرش ماشینی، شمارش تعداد گره های فرش در واحد عرض آن می باشد. فرش ماشینی 1000 شانه در هر سانتی متر از واحد عرض خود تعداد 10 گره دارند.

تراکم فرش ماشینی

فرش ماشینی آذرخش یک فرش ماشینی هزار شانه تراکم 3000 است. بهتر است بدانید که منظور از تراکم فرش ماشینی، تراکم طولی فرش می باشد. تراکم فرش ماشینی تاثیر بسیار زیادی در ظرافت و زیبایی بافت فرش ماشینی دارد.

بهترین روش برای تشخیص تراکم فرش ماشینی، شمارش تعداد گره های فرش در واحد طول آن می باشد. فرش ماشینی تراکم 3000 در هر سانتی متر طولی خود تعداد 10 گره دارند.

جنس نخ بافته شده در فرش ماشینی

فرش ماشینی آذرخش با بهترین نخ موجود در بازار فرش ماشینی بافته شده است. شاید بپرسید که بهترین نخ موجود برای بافت فرش ماشینی کدام است؟ پاسخ نخ اکریلیک هیت ست شده است. استفاده از نخ اکریلیک درجه یک لطافت بی نظیری را به این فرش ماشینی داده است. نخ اکریلیک، بهترین نخ مورد استفاده برای بافت فرش ماشینی می باشد که از مهمترین ویژگیهای آن عدم چسبیدن نخ ها به یکدیگر با گذشت زمان می باشد. از معایب نخ های اکریلیک، پرزدهی زیاد آن است که برای حل این مشکل نخ های اکریلیک را تحت یک فرآیند بخاردهی قرار می دهند که به این فرآیند، هیت ست کردن نخ گفته می شود. با هیت ست شدن نخ ضمن افزایش راندمان تولید فرش ماشینی، پرزدهی آن به میزان بسیار زیاد کاهش یافته و ظاهر فرش بسیار زیباتر خواهد شد.

قیمت فرش ماشینی هزار شانه

قیمت فرش ماشینی هزار شانه هشت رنگ آذرخش بیش از هر چیز به قیمت نخ مورد استفاده در بافت فرش بستگی خواهد داشت. هر چند میزان تقاضای بازار هم بر قیمت این فرش تاثیرگذار خواهد بود. شاید فرش ماشینی 1000 شانه قیمت نسبتاً بالایی داشته باشد اما با توجه به کیفیت ممتاز آن، فرش مارکت خرید این فرش ماشینی را به شما توصیه می کند.

فروش فرش ماشینی اصیل کاشان

فروشگاه اینترنتی فرش مارکت در راستای شعار اصلی خود که تولید و فروش فرش ماشینی درجه یک با ارزان ترین قیمت است، علاوه بر تولید مجموعه ای بی نظیر از بهترین و زیباترین فرش های ماشینی اقدام به فروش اینترنتی فرش ماشینی 1000 شانه 8 رنگ تراکم 3000 کرده است. تا مشتریان عزیز با هر نوع سلیقه بتوانند فرش مورد نظر خود را در این فروشگاه اینترنتی انتخاب کرده و با ارزان ترین قیمت آن را تهیه کنند.

کاشان، شهر فرش

کاشان شهر فرش ماشینی ایران است زیرا بزرگترین تولید کنند و صادرکننده فرش ماشینی ایران می باشد. وجود هنرمندان خوش ذوق در عرصه طراحی فرش ماشینی کاشان، باعث شده که فرش های ماشین بسیار زیبا و با کیفیت با انواع طرح و رنگ در این شهر تولید شود. اما متاسفانه هستند تولیدکنندگانی که برای کسب درآمد بیشتر، انواع تقلب ها را انجام می دهند و هیچ توجهی به این موضوع ندارند که با این کار خود به اعتبار و سابقه فرش ماشینی کاشان لطمه می زنند.

فروشگاه اینترنتی فرش مارکت کوشیده است تا با تولید فرش ماشینی درجه یک و با کیفیت، از اعتبار و سابقه فرش کاشان دفاع کند. در همین راستا فرش مارکت برای اطمینان شما خریداران عزیز، از کیفیت فرش های ارائه شده در فروشگاه، تمام محصولات خود را از هر نظر ضمانت می کند.

 ضمانت اصل بودن کالا،  ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین بهترین قیمت نشان دهنده این مطلب است که هدف اصلی فروشگاه فرش مارکت کسب رضایت شما مشتریان عزیز است.

مزایا

معایب

مشخصات فنی

مشخصات محصول
تراکم عرضی فرش (شانه) :
1000 شانه
تراکم طولی فرش (تراکم) :
تراکم 3000
تراکم پود در متر :
1000
تعداد گره در متر مربع :
1000000
تعداد رنگ به کار رفته در فرش :
8 رنگ
جنس نخ خاب :
100% اکریلیک هیت ست شده
جنس نخ پود :
پنبه
ارتفاع نخ خاب :
9±1
تولید تمام سایزهای استاندارد :
yes
بدون پرزدهی :
yes
ثبات رنگ فرش :
yes
کیفیت :
درجه یک ممتاز
با نشان استاندارد ملی ایران :
yes
ضمانت نامه فرش مارکت :
yes

ارسال نظر

نام شما :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()