0
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 10 دی 1399 در ساعت 12 : 59 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در بازاری که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. خرید قسطی فرش هوشمندانه‌ی شما می‌تواند یک تصمیم مالی سودآور باشد چون:

 • میتوانید فرش مورد نیازتان را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید:

   

  تصور کنید همین امروز نیاز به خرید تابلو فرش، فرش یا یکی دیگر از اقلام ضروری لوازم خانگی را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. فرش مارکت با ایجاد شرایط خرید اقساطی از شرکت فرش مارکت به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی لوازم خانگی مورد نیاز خود اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان ممکن از گستره‌ی بزرگ کالاهای فرش مارکت و با برند معتبر‌ تهیه کنید.

 • به روز باشید: 

  بازار کالاها همیشه در حال تغییر است و ماه به ماه نقشه های جدیدی از دستگاههای مخالف از قبیل نقشه های مدرن  و کلاسیک و وینتیح و ....  ارائه می‌شود. خرید اقساطی فرش می‌تواند آخرین و به‌روز‌ترین مدل نقشه و بافت را در اختیار شما قرار دهد.

 • یک مدل بالاتر را بخرید:

  به پولی که برای خرید کنار گذاشته‌اید فکر نکنید. اگر فرشی که در حال خرید آن هستید نیاز شما را برطرف نمی‌کند، فرش مارکت آماده است تا به اندازه‌ی دلخواه شما در کار فرش قسطی شما سهیم شود.

در فرش مارکت تلاش می‌‌کنیم تا شما را به خرید دلخواهتان برسانیم. ما در همکاری با فرش مارکت شرایطی را ایجاد کرده‌ایم تا امکان انتخاب و خرید بیش از چند صد کالای فرش مارکت را به صورت اقساط فراهم کنیم. شما می‌توانید با استفاده از اعتبار خرید قسطی فرش مارکت برای انجام خرید اعتباری از فرش مارکت بدون نیاز به ضامن و تنها با ارائه‌ی مشخصات و چک صیادی به نام خودتان یا اقوام درجه یک اقدام کنید و به صورت کاملا غیرحضوری در کمترین زمان از شرایط خرید اقساطی از فرش مارکت استفاده کنید.

برای اطلاعات بیشتر با فرش مارکت ( 03154751000 ) داخلی یک در تماس باشید

ارسال نظر

نام شما :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()