0

فرش های درخواستی

بافت طرح درخواستی

فرش درخواستی

ذوق و سلیقه طراحان فرش باعث شده است که هنگام خرید فرش ماشینی با تنوع بی نظیری از فرش ها رو به رو شویم که واقعا انتخاب را دشوار می کند. در این بین هستند افرادی که به دنبال طرحی خاص می گردند. حالا ممکن است که این طرح را در یک خانه یا یک مغازه دیده باشند که در این صورت پیدا کردن شرکتی که طرح مورد نظر در آنجا بافته شده است بسیار دشوار و تقریباً غیرممکن خواهد بود. یا تصویر فرش را در یکی از سایت های فروش فرش دیده اند، اما به دلیل عدم اعتماد به آن سایت یا بالا بودن قیمت ها در آنجا خواهان خرید از جایی دیگر هستند.

فرش مارکت این امکان را فراهم کرده است که شما خریداران عزیز، تصویر فرش مورد نظر خود را برای شرکت ارسال کنید و شرکت در صورت امکان اقدام به بافت طرح درخواستی شما نموده و آن را برای شما ارسال نماید.

شما عزیزان می توانید برای ارسال عکس فرش های مورد نظر خود از طریق تلگرام با این شماره در ارتباط باشید.

09132631050 

بافت سایز سفارشی

اگر خانه شما به شکلی است که سایزهای استاندارد فرش ماشینی برای آن مناسب نمی باشد و برای فرش کردن آن به فرش هایی با سایز سفارشی نیاز دارید می توانید با ما در ارتباط باشید.

مشاوران ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم برای انتخاب فرش و سایز مناسب را به شما ارائه خواهند داد. فقط کافیست که نام و شماره تماس خود را برای ما ثبت کنید.

نام و نام خانوادگی : *
شماره تماس : * 
کد امنیتی : *  
نمایش همه
علاقه مندی ها ()